CE Constància - CD Manacor rezultat uživo
Statistika timova (poslednjih 10)
3-2-1Pobede - Nerešeno - Porazi3-1-2
1.50Prosek golova (dato)1.50
0.67Prosek golova (primljeno)1.67
33%GG (oba daju gol)67%
33%Preko 2.5 gola67%
3Čiste mreže0
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi1.6 - 1.1
Najverovatniji ishod: 2-1
Golovi: Preko 2.5
Ukupno očekivano: 2.7
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Prosečna kvota 1X2
Prosek 7 kladionica. Klikni za poređenje po kladionicama.
Detalji meča
Datum i vreme
07.11.2026. 18:00
Takmičenje
Tercera Federación, Group 11
Zemlja
Spain Amateur
Tabela - Tercera Federación, Group 11
| Poz | Tim | Utak | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | +3 | 9 | |
| 2 | 2 | +6 | 6 | |
| 3 | 2 | +3 | 6 | |
| 4 | 2 | +3 | 6 | |
| 5 | 3 | +2 | 5 | |
| 6 | 2 | +3 | 4 | |
| 7 | 2 | +2 | 4 | |
| 8 | 3 | +1 | 4 | |
| 9 | 3 | +1 | 4 | |
| 10 | 3 | +1 | 3 | |
| 11 | 2 | 0 | 3 | |
| 12 | 2 | -1 | 3 | |
| 13 | 3 | -3 | 3 | |
| 14 | 2 | 0 | 2 | |
| 15 | 2 | -4 | 1 | |
| 16 | 3 | -4 | 0 | |
| 17 | 3 | -6 | 0 | |
| 18 | 2 | -7 | 0 |
Kvote - poređenje kladionica
| Kladionica | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 2.18 | 3.00 | 3.15 | |
![]() | 2.20 | 2.95 | 3.10 |
![]() | 2.15 | 3.10 | 3.30 |
| 2.15 | 3.00 | 3.10 | |
| Soccerbet | 2.08 | 3.05 | 3.30 |
| 2.12 | 3.07 | 3.20 | |
| Maxbet | 2.12 | 3.05 | 3.20 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.02%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.01 | 9.45 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 9.59%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.33 | 2.80 | |
| 1.29 | 3.08 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.66%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 2.05 | 1.61 | |
| Soccerbet | 2.00 | 1.65 |
| Maxbet | 2.00 | 1.68 |
| 2.05 | 1.61 | |
| 1.99 | 1.67 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.3%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 3.75 | 1.19 | |
| 3.68 | 1.20 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 10%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 7.85 | 1.02 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 10.78%
| Kladionica | 1 | 2 |
|---|---|---|
| 1.25 | 1.27 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 58.74%
| Kladionica | Yes | No |
|---|---|---|
| Maxbet | 1.80 | 1.83 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 10.2%
Kvote su informativne. Za poređenje kvota uživo i +EV signale registruj se besplatno.
Međusobni susreti
Nema zabeleženih ranijih međusobnih susreta ova dva tima.
Forma - poslednji mečevi
Ostali mečevi - Tercera Federación, Group 11
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
19:00
Kraj
Kraj
76'
CE Constància - CD Manacor: pregled
Prati CE Constància - CD Manacor uživo u takmičenju Tercera Federación, Group 11. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.




