FC Elva - FC Nõmme United U21 rezultat uživo
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi1.4 - 1.9
Najverovatniji ishod: 1-2
Golovi: Preko 2.5
Ukupno očekivano: 3.4
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Prosečna kvota 1X2
Prosek 10 kladionica. Klikni za poređenje po kladionicama. ▼ kvota pala · ▲ kvota porasla od otvaranja
Statistika timova (poslednjih 10)
2-4-2Pobede - Nerešeno - Porazi4-0-4
1.13Prosek golova (dato)1.88
2.00Prosek golova (primljeno)1.75
50%GG (oba daju gol)75%
63%Preko 2.5 gola75%
2Čiste mreže1
Detalji meča
Datum i vreme
08.11.2026. 11:30
Takmičenje
Esiliiga
Zemlja
Estonia
Postave
FC Elva 4-3-34-2-3-1 FC Nõmme United U21
FC Elva4-3-3
77
S. Rebane
36
E. Ilves
6
V. Kütt
20
J. K. Reinsalu
55
G. Lani
11
K. Burov
15
R. Jaagant
7
A. Paju
26
R. Prii
9
J. Mbuthia
28
K. Evans
Klupa
12
M. M. Jänes
4
Y. Agbowoatsi
16
M. Thomson
2
J. Reinsoo
13
J. Kanter
21
R. Prii
27
D. Laaneots
14
K. J. Haabma
19
E. Lõbu
FC Nõmme United U214-2-3-1
20
P. Polda
40
O. Rootsma
5
J. Käis
12
S. O. Mihelson
32
K. Piht
21
R. Kranberg
22
A. Radomskiy
13
A. Truuväärt
33
H. Gross
31
K. Anton
11
B. Chisala
Klupa
1
O. Käis
28
M. Aaver
29
R. Birk
77
K. Tomingas
Tabela - Esiliiga
| Poz | Tim | Utak | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 30 | +42 | 62 | |
| 2 | 30 | +25 | 50 | |
| 3 | 30 | +19 | 48 | |
| 4 | 30 | +3 | 48 | |
| 5 | 29 | +5 | 41 | |
| 6 | 27 | -10 | 41 | |
| 7 | 29 | -3 | 37 | |
| 8 | 29 | -13 | 33 | |
| 9 | 29 | -28 | 29 | |
| 10 | 29 | -40 | 22 |
Kvote - poređenje kladionica
| Kladionica | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Soccerbet | 2.05 | 3.85 | 2.75 |
| Mozzart | 2.05 | 3.80 | 2.90 |
| 2.13 | 4.00 | 2.70 | |
| MerkurXtip | 2.10 | 3.90 | 2.63 |
| 365 | 2.12 | 3.79 | 2.68 |
| Maxbet | 2.10 | 3.90 | 2.65 |
| 2.13 | 3.70 | 2.65 | |
![]() | 2.17 | 3.75 | 2.72 |
| BRBrazilBet | 2.10 | 3.90 | 2.65 |
![]() | 2.10 | 3.90 | 2.65 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 5.57%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.03 | 7.65 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 10.16%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.31 | 2.90 | |
| Maxbet | 1.25 | 3.30 |
| Soccerbet | 1.29 | 2.95 |
| 1.26 | 3.31 | |
| MerkurXtip | 1.27 | 3.30 |
| 365 | 1.27 | 3.34 |
| BRBrazilBet | 1.26 | 3.30 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.28%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.73 | 1.91 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 10.16%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 2.71 | 1.36 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 10.43%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 4.80 | 1.12 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 10.12%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 9.25 | 1.01 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 9.82%
| Kladionica | Yes | No |
|---|---|---|
| Maxbet | 1.26 | 3.25 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 10.13%
Kvote su informativne. Za poređenje kvota uživo i +EV signale registruj se besplatno.
Međusobni susreti
Pobede domaćina
Nerešeno
Pobede gosta
1.00Prosek golova
0%Oba tima gol
0%Preko 2.5
Forma - poslednji mečevi
Ostali mečevi - Esiliiga
Kraj
Kraj
Kraj
23'
24'
21'
FC Elva - FC Nõmme United U21: pregled
Prati FC Elva - FC Nõmme United U21 uživo u takmičenju Esiliiga. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.




