Nõmme Kalju U21 - FC Elva rezultat uživo
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi1.4 - 1.8
Najverovatniji ishod: 1-2
Golovi: Preko 2.5
Ukupno očekivano: 3.2
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Prosečna kvota 1X2
Prosek 10 kladionica. Klikni za poređenje po kladionicama. ▼ kvota pala · ▲ kvota porasla od otvaranja
Statistika timova (poslednjih 10)
1-0-7Pobede - Nerešeno - Porazi4-1-2
0.88Prosek golova (dato)1.14
2.50Prosek golova (primljeno)1.86
38%GG (oba daju gol)43%
63%Preko 2.5 gola57%
1Čiste mreže2
Detalji meča
Datum i vreme
18.10.2026. 11:30
Takmičenje
Esiliiga
Zemlja
Estonia
Statistika utakmice
Postave
Nõmme Kalju U21 4-4-24-3-3 FC Elva
Nõmme Kalju U214-4-2
96
J. Kindel
74
F. Jekimov
68
N. Ingelmann
2
J. Lillemets
47
A. Anissimov
77
S. Tragon
7
D. Tarassenkov
14
J. K. Pihkva
22
A. Nikolajev
43
A. Kiisel
30
I. Jabir
Klupa
28
R. M. Tannenberg
42
K. Kikas
44
P. Ojavere
45
K. Sarapuu
33
V. Helmja
71
K. E. Meimre
72
S. Väljas
52
I. B. M. Dias
FC Elva4-3-3
77
S. Rebane
18
K. Poldsaar
6
V. Kütt
5
R. Jagodinskis
55
G. Lani
10
J. Reilson
15
R. Jaagant
7
A. Paju
26
R. Prii
9
J. Mbuthia
11
K. Burov
Klupa
12
M. M. Jänes
4
Y. Agbowoatsi
20
J. K. Reinsalu
21
R. Prii
27
D. Laaneots
14
K. J. Haabma
22
P. Alev
28
K. Evans
19
E. Lõbu
Tabela - Esiliiga
| Poz | Tim | Utak | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 30 | +42 | 62 | |
| 2 | 30 | +25 | 50 | |
| 3 | 30 | +19 | 48 | |
| 4 | 30 | +3 | 48 | |
| 5 | 29 | +5 | 41 | |
| 6 | 27 | -10 | 41 | |
| 7 | 29 | -3 | 37 | |
| 8 | 29 | -13 | 33 | |
| 9 | 29 | -28 | 29 | |
| 10 | 29 | -40 | 22 |
Kvote - poređenje kladionica
| Kladionica | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| BRBrazilBet | 3.40 | 3.95 | 1.78 |
![]() | 3.40 | 4.00 | 1.77 |
| 3.40 | 3.75 | 1.80 | |
![]() | 3.45 | 3.90 | 1.85 |
| MerkurXtip | 3.30 | 4.45 | 1.72 |
| 3.25 | 4.50 | 1.72 | |
| Maxbet | 3.45 | 4.00 | 1.75 |
| 3.50 | 4.10 | 1.79 | |
| Mozzart | 3.80 | 4.40 | 1.65 |
| Soccerbet | 3.45 | 4.20 | 1.70 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 2.59%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.08 | 6.50 | |
| 1.07 | 6.85 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.19%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| Soccerbet | 1.33 | 2.80 |
| 1.33 | 3.05 | |
| 1.31 | 3.03 | |
| Maxbet | 1.30 | 3.05 |
| MerkurXtip | 1.32 | 3.05 |
| BRBrazilBet | 1.30 | 3.00 |
| 1.32 | 2.85 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.97%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.85 | 1.85 | |
| 1.84 | 1.81 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.11%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 2.97 | 1.31 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 10.01%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 5.35 | 1.10 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 9.6%
| Kladionica | 1 | 2 |
|---|---|---|
| 1.89 | 1.13 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 41.41%
| Kladionica | Yes | No |
|---|---|---|
| 1.32 | 3.00 | |
| Maxbet | 1.32 | 2.90 |
| BRBrazilBet | 1.32 | 2.90 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 9.09%
Kvote su informativne. Za poređenje kvota uživo i +EV signale registruj se besplatno.
Međusobni susreti
Pobede domaćina
Nerešeno
Pobede gosta
1.00Prosek golova
0%Oba tima gol
0%Preko 2.5
Forma - poslednji mečevi
Ostali mečevi - Esiliiga
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Nõmme Kalju U21 - FC Elva: pregled
Prati Nõmme Kalju U21 - FC Elva uživo u takmičenju Esiliiga. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.




