FC Gandzasar - Sardarapat FC rezultat uživo
Tok utakmice
L. ReisT. Rocha⚽
19'
G. Matevosyan🟨
38'
50'
⚽L. Petrosyan
56'
⚽L. Petrosyan
66'
🟨G. Matinyan
82'
🟨G. Abrahamyan
A. Dabo🟥
85'
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi1.4 - 2.2
Najverovatniji ishod: 1-2
Golovi: Preko 2.5
Ukupno očekivano: 3.6
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Prosečna kvota 1X2
Prosek 11 kladionica. Klikni za poređenje po kladionicama. ▼ kvota pala · ▲ kvota porasla od otvaranja
Statistika timova (poslednjih 10)
1-0-7Pobede - Nerešeno - Porazi3-3-3
1.00Prosek golova (dato)1.89
2.50Prosek golova (primljeno)1.89
38%GG (oba daju gol)89%
75%Preko 2.5 gola56%
0Čiste mreže0
Detalji meča
Datum i vreme
16.10.2026. 17:00
Takmičenje
Fastex Premier League
Zemlja
Armenia
Statistika utakmice
1Žuti kartoni2
1Crveni kartoni0
Postave
FC Gandzasar 4-2-3-13-5-2 Sardarapat FC
FC Gandzasar4-2-3-1
1
G. Matevosyan
12
A. Khachatryan
29
D. Neto
55
S. Kanda
20
A. Dabo
14
M. Ahouangbo
33
R. W. N. Junior
18
A. Avanesyan
21
L. Reis
79
T. Rocha
7
B. Mani
Sardarapat FC3-5-2
39
G. Matinyan
3
V. Doumbia
4
A. Sargsyan
25
C. Y. Lago
8
L. Petrosyan
21
S. Galstyan
10
Y. Budagyan
77
G. Abrahamyan
19
J. Quiñonez
23
M. Hakobyan
28
H. Minasyan
Klupa
1
S. Mikaelyan
5
O. Konaté
2
H. Hovhannisyan
99
A. Mkrtchyan
7
H. Kirakosyan
14
F. Seri
13
S. A. Jojo
80
J. Torres
29
M. Diene
27
J. Davtyan
11
R. Potinyan
Tabela - Fastex Premier League
| Poz | Tim | Utak | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | +16 | 24 | |
| 2 | 9 | +12 | 21 | |
| 3 | 7 | +7 | 16 | |
| 4 | 8 | +12 | 15 | |
| 5 | 8 | +2 | 11 | |
| 6 | 8 | 0 | 11 | |
| 7 | 7 | +3 | 10 | |
| 8 | 7 | -2 | 7 | |
| 9 | 7 | -8 | 6 | |
| 10 | 8 | -17 | 4 | |
| 11 | 8 | -12 | 3 | |
| 12 | 7 | -13 | 2 |
Kvote - poređenje kladionica
| Kladionica | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Soccerbet | 3.00 | 3.65 | 2.10 |
| 2.95 | 3.35 | 2.08 | |
![]() | 3.00 | 3.45 | 2.12 |
![]() | 3.10 | 3.40 | 2.20 |
| BRBrazilBet | 2.95 | 3.25 | 2.15 |
| MerkurXtip | 3.00 | 3.55 | 2.17 |
| 365 | 2.94 | 3.29 | 2.14 |
| 3.07 | 3.38 | 2.19 | |
| 3.00 | 3.35 | 2.10 | |
| Mozzart | 3.25 | 3.35 | 2.10 |
| Maxbet | 2.95 | 3.30 | 2.15 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 3.62%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.23 | 4.00 | |
| 1.24 | 3.65 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 5.65%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.68 | 1.94 | |
| Soccerbet | 1.72 | 2.00 |
| BRBrazilBet | 1.72 | 2.00 |
| MerkurXtip | 1.72 | 2.03 |
| 365 | 1.70 | 2.01 |
| 1.73 | 2.04 | |
| 1.72 | 2.10 | |
| Maxbet | 1.68 | 1.98 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 5.42%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 2.88 | 1.38 | |
| 2.80 | 1.38 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.19%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 5.55 | 1.11 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.11%
| Kladionica | 1 | 2 |
|---|---|---|
| 1.58 | 1.23 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 44.59%
| Kladionica | Yes | No |
|---|---|---|
| BRBrazilBet | 1.59 | 2.18 |
| 1.65 | 2.05 | |
| Maxbet | 1.58 | 2.15 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.48%
Kvote su informativne. Za poređenje kvota uživo i +EV signale registruj se besplatno.
Međusobni susreti
Nema zabeleženih ranijih međusobnih susreta ova dva tima.
Forma - poslednji mečevi
Ostali mečevi - Fastex Premier League
FC Gandzasar - Sardarapat FC: pregled
Prati FC Gandzasar - Sardarapat FC uživo u takmičenju Fastex Premier League. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.




