FC Syunik - FC Gandzasar rezultat uživo
Tok utakmice
A. Karapetyan⚽
6'
25'
⚽T. Rocha
V. Hayrapetyan⚽
43'
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi2.0 - 1.5
Najverovatniji ishod: 2-1
Golovi: Preko 2.5
Ukupno očekivano: 3.5
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Prosečna kvota 1X2
Prosek 11 kladionica. Klikni za poređenje po kladionicama. ▼ kvota pala · ▲ kvota porasla od otvaranja
Statistika timova (poslednjih 10)
2-1-6Pobede - Nerešeno - Porazi0-0-10
1.56Prosek golova (dato)0.40
2.56Prosek golova (primljeno)2.50
67%GG (oba daju gol)30%
78%Preko 2.5 gola80%
1Čiste mreže0
Detalji meča
Datum i vreme
08.11.2026. 12:00
Takmičenje
Fastex Premier League
Zemlja
Armenia
Postave
FC Syunik 3-5-1-14-1-4-1 FC Gandzasar
FC Syunik3-5-1-1
72
D. Sá
15
M. R. B. Kacem
55
A. Litviakov
13
A. Karapetyan
2
A. Galstyan
33
V. Hayrapetyan
22
A. Melikyan
24
D. Barseghyan
77
M. Silva
21
R. Annor
31
E. Godswill
Klupa
90
A. Ghukasyan
3
G. Arakelyan
20
P. Poghikyan
4
A. Souassi
10
S. Arakelyan
17
E. Soghomonyan
6
E. Vardanyan
11
E. Grigoryan
7
Kaique
26
O. Oghenevwegba
19
S. Sargsyan
FC Gandzasar4-1-4-1
1
G. Matevosyan
12
A. Khachatryan
15
A. Mensah
55
S. Kanda
20
A. Dabo
14
M. Ahouangbo
11
J. Adriano
8
E. A. L. Piedrahíta
10
A. Israelyan
79
T. Rocha
21
L. Reis
Tabela - Fastex Premier League
| Poz | Tim | Utak | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | +16 | 24 | |
| 2 | 9 | +12 | 21 | |
| 3 | 7 | +7 | 16 | |
| 4 | 8 | +12 | 15 | |
| 5 | 8 | +2 | 11 | |
| 6 | 8 | 0 | 11 | |
| 7 | 7 | +3 | 10 | |
| 8 | 7 | -2 | 7 | |
| 9 | 7 | -8 | 6 | |
| 10 | 8 | -17 | 4 | |
| 11 | 8 | -12 | 3 | |
| 12 | 7 | -13 | 2 |
Kvote - poređenje kladionica
| Kladionica | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.84 | 3.72 | 3.79 | |
![]() | 1.83 | 3.60 | 3.65 |
| BRBrazilBet | 1.82 | 3.55 | 3.55 |
| Soccerbet | 1.80 | 3.75 | 3.85 |
| Maxbet | 1.83 | 3.60 | 3.55 |
| 1.80 | 3.50 | 3.65 | |
| MerkurXtip | 1.82 | 3.70 | 3.90 |
| 1.80 | 3.65 | 3.55 | |
| 365 | 1.81 | 3.62 | 3.58 |
| Mozzart | 1.77 | 3.50 | 4.30 |
![]() | 1.86 | 3.75 | 3.80 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 3.69%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.20 | 4.05 | |
| 1.17 | 4.45 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 5.81%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| Soccerbet | 1.60 | 2.05 |
| MerkurXtip | 1.62 | 2.20 |
| 1.60 | 2.06 | |
| 365 | 1.60 | 2.16 |
| 1.63 | 2.14 | |
| 1.61 | 2.18 | |
| BRBrazilBet | 1.61 | 2.15 |
| Maxbet | 1.58 | 2.12 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.8%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 2.60 | 1.44 | |
| 2.61 | 1.44 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.76%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 4.85 | 1.14 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.34%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 10.00 | 1.02 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.04%
| Kladionica | 1 | 2 |
|---|---|---|
| 1.21 | 1.20 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 65.98%
| Kladionica | Yes | No |
|---|---|---|
| 1.64 | 2.10 | |
| Maxbet | 1.55 | 2.20 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.43%
Kvote su informativne. Za poređenje kvota uživo i +EV signale registruj se besplatno.
Međusobni susreti
Pobede domaćina
Nerešeno
Pobede gosta
4.00Prosek golova
100%Oba tima gol
100%Preko 2.5
Forma - poslednji mečevi
Ostali mečevi - Fastex Premier League
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
FC Syunik - FC Gandzasar: pregled
Prati FC Syunik - FC Gandzasar uživo u takmičenju Fastex Premier League. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.




