FC Nagykanizsa - Kozármisleny FC rezultat uživo
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi1.5 - 1.4
Najverovatniji ishod: 2-1
Golovi: Preko 2.5
Ukupno očekivano: 2.9
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Prosečna kvota 1X2
Prosek 11 kladionica. Klikni za poređenje po kladionicama. ▼ kvota pala · ▲ kvota porasla od otvaranja
Statistika timova (poslednjih 10)
3-1-4Pobede - Nerešeno - Porazi2-1-5
1.50Prosek golova (dato)1.13
1.75Prosek golova (primljeno)1.50
38%GG (oba daju gol)50%
38%Preko 2.5 gola63%
2Čiste mreže2
Detalji meča
Datum i vreme
17.10.2026. 13:00
Takmičenje
NB II
Zemlja
Hungary
Tabela - NB II
| Poz | Tim | Utak | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | +16 | 19 | |
| 2 | 7 | +7 | 15 | |
| 3 | 7 | +6 | 14 | |
| 4 | 8 | +1 | 14 | |
| 5 | 8 | +5 | 14 | |
| 6 | 6 | +2 | 11 | |
| 7 | 8 | +1 | 10 | |
| 8 | 7 | 0 | 10 | |
| 9 | 7 | +2 | 10 | |
| 10 | 6 | -2 | 7 | |
| 11 | 8 | -4 | 7 | |
| 12 | 6 | -1 | 6 | |
| 13 | 7 | -9 | 5 | |
| 14 | 6 | -4 | 4 | |
| 15 | 7 | -10 | 4 | |
| 16 | 7 | -10 | 3 |
Kvote - poređenje kladionica
| Kladionica | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 365 | 2.57 | 3.11 | 2.64 |
| MerkurXtip | 2.07 | 3.20 | 3.15 |
| Soccerbet | 2.80 | 3.05 | 2.50 |
| Mozzart | 2.10 | 3.30 | 3.30 |
| 2.70 | 3.30 | 2.30 | |
| Maxbet | 2.50 | 3.05 | 2.60 |
| BRBrazilBet | 2.12 | 3.15 | 3.15 |
| 2.50 | 3.00 | 2.60 | |
![]() | 2.55 | 3.10 | 2.65 |
| 2.59 | 3.15 | 2.67 | |
![]() | 2.20 | 3.15 | 3.15 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža -3.68%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.02 | 9.80 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.24%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.33 | 3.16 | |
| 1.34 | 3.00 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.27%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.93 | 1.69 | |
| BRBrazilBet | 2.02 | 1.70 |
| 2.04 | 1.72 | |
| MerkurXtip | 2.00 | 1.70 |
| Soccerbet | 2.05 | 1.68 |
| 1.98 | 1.74 | |
| 365 | 2.02 | 1.70 |
| Maxbet | 1.98 | 1.68 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.25%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 3.73 | 1.24 | |
| 3.55 | 1.25 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.81%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 7.95 | 1.05 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.82%
| Kladionica | 1 | 2 |
|---|---|---|
| 1.48 | 1.24 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 48.21%
| Kladionica | Yes | No |
|---|---|---|
| BRBrazilBet | 1.79 | 1.90 |
| 1.78 | 1.90 | |
| Maxbet | 1.75 | 1.88 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.5%
Kvote su informativne. Za poređenje kvota uživo i +EV signale registruj se besplatno.
Međusobni susreti
Nema zabeleženih ranijih međusobnih susreta ova dva tima.
Forma - poslednji mečevi
Ostali mečevi - NB II
FC Nagykanizsa - Kozármisleny FC: pregled
Prati FC Nagykanizsa - Kozármisleny FC uživo u takmičenju NB II. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.




