Kecskemét TE - FC Nagykanizsa rezultat uživo
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi2.4 - 1.4
Najverovatniji ishod: 2-1
Golovi: Preko 2.5
Ukupno očekivano: 3.8
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Prosečna kvota 1X2
Prosek 11 kladionica. Klikni za poređenje po kladionicama. ▼ kvota pala · ▲ kvota porasla od otvaranja
Statistika timova (poslednjih 10)
7-1-1Pobede - Nerešeno - Porazi3-1-5
3.00Prosek golova (dato)1.33
1.44Prosek golova (primljeno)1.89
67%GG (oba daju gol)33%
89%Preko 2.5 gola44%
3Čiste mreže3
Detalji meča
Datum i vreme
07.11.2026. 15:00
Takmičenje
NB II
Zemlja
Hungary
Tabela - NB II
| Poz | Tim | Utak | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | +16 | 19 | |
| 2 | 7 | +7 | 15 | |
| 3 | 7 | +6 | 14 | |
| 4 | 8 | +1 | 14 | |
| 5 | 8 | +5 | 14 | |
| 6 | 6 | +2 | 11 | |
| 7 | 8 | +1 | 10 | |
| 8 | 7 | 0 | 10 | |
| 9 | 7 | +2 | 10 | |
| 10 | 6 | -2 | 7 | |
| 11 | 8 | -4 | 7 | |
| 12 | 6 | -1 | 6 | |
| 13 | 7 | -9 | 5 | |
| 14 | 6 | -4 | 4 | |
| 15 | 7 | -10 | 4 | |
| 16 | 7 | -10 | 3 |
Kvote - poređenje kladionica
| Kladionica | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| BRBrazilBet | 1.22 | 5.30 | 9.75 |
![]() | 1.23 | 5.60 | 10.00 |
| 1.23 | 5.40 | 9.40 | |
| MerkurXtip | 1.22 | 5.40 | 9.50 |
| Soccerbet | 1.22 | 6.00 | 10.20 |
| Maxbet | 1.22 | 5.40 | 9.50 |
| 1.24 | 5.65 | 10.50 | |
| 1.25 | 5.50 | 7.80 | |
| Mozzart | 1.25 | 5.70 | 9.50 |
| 365 | 1.23 | 5.55 | 10.10 |
![]() | 1.24 | 5.50 | 8.60 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.19%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.15 | 4.75 | |
| 1.12 | 5.45 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 5.31%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.50 | 2.42 | |
| 365 | 1.45 | 2.54 |
| 1.48 | 2.29 | |
| BRBrazilBet | 1.45 | 2.50 |
| MerkurXtip | 1.45 | 2.50 |
| Soccerbet | 1.45 | 2.50 |
| Maxbet | 1.42 | 2.50 |
| 1.46 | 2.55 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 5.88%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 2.25 | 1.57 | |
| 2.21 | 1.60 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.94%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 3.81 | 1.22 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.21%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 7.40 | 1.06 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.85%
| Kladionica | 1 | 2 |
|---|---|---|
| 1.02 | 1.08 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 90.63%
| Kladionica | Yes | No |
|---|---|---|
| 1.90 | 1.77 | |
| Maxbet | 1.93 | 1.68 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.31%
Kvote su informativne. Za poređenje kvota uživo i +EV signale registruj se besplatno.
Međusobni susreti
Nema zabeleženih ranijih međusobnih susreta ova dva tima.
Forma - poslednji mečevi
Ostali mečevi - NB II
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
Kecskemét TE - FC Nagykanizsa: pregled
Prati Kecskemét TE - FC Nagykanizsa uživo u takmičenju NB II. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.




