Gangwon FC - Jeonbuk Hyundai Motors rezultat uživo
Tok utakmice
S. Min-Ha🟨
8'
9'
⚽A. Compagno
S. Min-HaD. Kim⚽
13'
Predviđeni rezultat
Očekivani golovi0.9 - 1.1
Najverovatniji ishod: 1-1
Golovi: Ispod 2.5
Ukupno očekivano: 2.1
Procena na osnovu proseka golova oba tima (poslednjih 10 mečeva). Informativno, nije savet za klađenje.
Prosečna kvota 1X2
Prosek 11 kladionica. Klikni za poređenje po kladionicama. ▼ kvota pala · ▲ kvota porasla od otvaranja
Statistika timova (poslednjih 10)
2-3-4Pobede - Nerešeno - Porazi2-5-2
0.78Prosek golova (dato)1.22
1.00Prosek golova (primljeno)1.11
44%GG (oba daju gol)67%
22%Preko 2.5 gola56%
3Čiste mreže3
Detalji meča
Datum i vreme
08.11.2026. 08:30
Takmičenje
K League 1, Championship Round
Zemlja
South Korea
Postave
Gangwon FC 4-4-24-3-3 Jeonbuk Hyundai Motors
Gangwon FC4-4-2
1
C. Park
99
K. Joon-hyuk
24
H. Y. Park
47
S. Min-Ha
13
G. Lee
10
J. H. Mo
97
Y. Lee
4
M. Seo
7
D. Kim
96
B. Choi
11
Y. Goh
Klupa
31
J. Hong
33
H. Chul
3
S. Jung
6
K. Dong-hyeon
17
L. Eun-Ho
19
P. Sang-Hyeok
77
A. Halaihal
39
L. Ji-Ho
9
K. Gun-hee
Jeonbuk Hyundai Motors4-3-3
31
B. Song
77
T. Kim
2
Y. Kim
5
P. Ji-soo
66
C. Woo-Jin
13
K. Sang-Yun
16
J. Gamboa
97
J. Kim
7
D. J. Lee
96
A. Compagno
10
S. Lee
Klupa
1
J. Lee
27
H. Seung-Jun
15
K. Ha-Jun
4
W. Cho
6
S. U. Maeng
11
S. S. Kim
28
Y. J. Lee
95
Italo
9
T. Orobó
Tabela - K League 1, Championship Round
| Poz | Tim | Utak | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 29 | +32 | 62 | |
| 2 | 30 | +5 | 47 | |
| 3 | 29 | +10 | 43 | |
| 4 | 29 | +9 | 43 | |
| 5 | 29 | +5 | 43 | |
| 6 | 29 | +9 | 39 | |
| 7 | 30 | -9 | 38 | |
| 8 | 28 | +3 | 37 | |
| 9 | 29 | -7 | 37 | |
| 10 | 30 | -6 | 33 | |
| 11 | 30 | -9 | 32 | |
| 12 | 29 | -42 | 14 |
Kvote - poređenje kladionica
| Kladionica | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 2.39 | 3.06 | 3.16 | |
| BRBrazilBet | 2.35 | 2.95 | 3.05 |
| Soccerbet | 2.40 | 3.10 | 3.05 |
![]() | 2.50 | 3.00 | 2.80 |
![]() | 2.47 | 3.10 | 2.85 |
| Mozzart | 2.45 | 3.15 | 3.05 |
| Maxbet | 2.35 | 3.00 | 3.05 |
| MerkurXtip | 2.50 | 3.05 | 3.10 |
| 365 | 2.39 | 3.02 | 3.12 |
| 2.45 | 3.15 | 2.80 | |
| 2.38 | 3.05 | 2.75 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 3.39%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.05 | 8.25 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.36%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 1.39 | 2.78 | |
| 1.42 | 2.65 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 6.39%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 2.32 | 1.56 | |
| 2.27 | 1.57 | |
| Soccerbet | 2.27 | 1.55 |
| BRBrazilBet | 2.28 | 1.55 |
| 2.30 | 1.55 | |
| Maxbet | 2.25 | 1.55 |
| 365 | 2.27 | 1.57 |
| MerkurXtip | 2.32 | 1.60 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 5.6%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 4.45 | 1.17 | |
| 4.35 | 1.18 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.22%
| Kladionica | Over | Under |
|---|---|---|
| 9.95 | 1.02 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 8.09%
| Kladionica | 1 | 2 |
|---|---|---|
| 1.38 | 1.31 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 48.8%
| Kladionica | Yes | No |
|---|---|---|
| 1.95 | 1.76 | |
| Maxbet | 1.98 | 1.70 |
Najbolja kvota označena zeleno · marža 7.32%
Kvote su informativne. Za poređenje kvota uživo i +EV signale registruj se besplatno.
Međusobni susreti
Pobede domaćina
Nerešeno
Pobede gosta
2.00Prosek golova
100%Oba tima gol
0%Preko 2.5
Forma - poslednji mečevi
Ostali mečevi - K League 1, Championship Round
Kraj
Kraj
Kraj
Kraj
17'
Gangwon FC - Jeonbuk Hyundai Motors: pregled
Prati Gangwon FC - Jeonbuk Hyundai Motors uživo u takmičenju K League 1, Championship Round. Ovde nalaziš rezultat u realnom vremenu, statistiku meča (posed lopte, šuteve, kornere, kartone), tok golova, postave, međusobne susrete i formu timova.
Za dublju analizu, prediktivne modele i poređenje kvota više kladionica, napravi besplatan XBET nalog.




